Parapety, blaty kuchenne granitowe i wiele więcej

 Oferujemy Państwu szeroki wybór usług literniczych oraz kamieniarskich, pośród których znajdują się m.in. blaty kuchenne granitowe oraz parapety kamienne. Jako producent dysponujemy blisko trzydziestoletnim doświadczeniem, co dowodzi, że należymy do liderów w branży, jaką jest kamieniarstwo. Co istotne, realizujemy zarówno własne projekty, jak i specjalne zamówienia na blaty kwarcowe, blaty z granitu czy też kamienne parapety oraz wiele innych elementów wykonywanych z kamienia. Sprzedajemy również materiały kamieniarskie oraz służymy fachowym doradztwem w zakresie wszystkich wykonywanych usług.

Profesjonalne kamieniarstwo

 Wieloletnia obecność na rynku pozwala nam lepiej rozumieć zmieniające się w czasie potrzeby naszych klientów i tworzyć doskonałe granitowe blaty kuchenne. Szeroka wiedza i wnikliwa obserwacja zachodzących na rynku zmian pozwala nam dobierać najlepsze projekty na blaty kwarcowe i nie tylko. Jesteśmy zawsze na bieżąco ze współczesnymi trendami, dzięki czemu łatwo dopasowujemy się do oczekiwań korzystających z naszych usług. Przystępując więc do zlecenia na granitowe blaty kuchenne zawsze stosujemy rozwiązania najlepiej odpowiadające reszcie wystroju. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że elementy kuchennego wyposażenia muszą być solidne i wytrzymałe, dlatego dokładamy starań, aby nasze blaty z granitu w stu procentach spełniały swoją rolę. Kamieniarstwo jest dla nas czymś więcej niż tylko zawodem czy rzemiosłem. Swoje obowiązki wykonujemy z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. W ten sposób powstają kamienne parapety, blaty kuchenne granitowe, tablice pamiątkowe i wiele innych wspaniałych elementów wystroju, elewacji czy pomników.

Oferta:

  • blaty kuchenne i łazienkowe
  • parapety, okładziny, płytki kamienne
  • kominki
  • tworzenie tablic pamiątkowych
  • tworzenie tablic informacyjnych w kamieniu dla firm i instytucji
  • liternictwo kute,piaskowane, złocone i grawerka w kamieniu
  • urny, nagrobki, grobowce
  • liternictwo nagrobkowe

 Zapraszamy do galerii, w której znajdą Państwo wykonane przez nas realizacje na parapety kamienne oraz inne dzieła – proszę kliknąć TUTAJ