Parapety, blaty kuchenne granitowe i wiele więcej

Oferujemy Państwu szeroki wybór usług literniczych oraz kamieniarskich, pośród których znajdują się m.in. blaty kuchenne granitowe oraz parapety kamienne. Jako producent dysponujemy blisko trzydziestoletnim doświadczeniem, co dowodzi, że należymy do liderów w branży, jaką jest kamieniarstwo. Co istotne, realizujemy zarówno własne projekty, jak i specjalne zamówienia na blaty kwarcowe, blaty z granitu czy też kamienne parapety oraz wiele innych elementów wykonywanych z kamienia. Sprzedajemy również materiały kamieniarskie oraz służymy fachowym doradztwem w zakresie wszystkich wykonywanych usług. W zależności od potrzeb klientów oferujemy różne tworzywa i kamienie, z których wykonujemy blaty i parapety. Konglomerat jest jednym z najpopularniejszych w przypadku wykonywania dużych powierzchni użytkowych. Poszczególne płyty można łączyć bez widocznych spojeń, dlatego świetnie sprawdza się on w cieszących się popularnością kuchniach na wymiar.

Profesjonalne kamieniarstwo

Wieloletnia obecność na rynku pozwala nam lepiej rozumieć zmieniające się w czasie potrzeby naszych klientów i tworzyć doskonałe granitowe blaty kuchenne. Szeroka wiedza i wnikliwa obserwacja zachodzących na rynku zmian pozwala nam dobierać najlepsze projekty na blaty kwarcowe i nie tylko. Jesteśmy zawsze na bieżąco ze współczesnymi trendami, dzięki czemu łatwo dopasowujemy się do oczekiwań korzystających z naszych usług. Przystępując więc do zlecenia na granitowe blaty kuchenne, zawsze stosujemy rozwiązania najlepiej odpowiadające reszcie wystroju. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że elementy kuchennego wyposażenia muszą być solidne i wytrzymałe, dlatego dokładamy starań, aby nasze blaty z granitu w stu procentach spełniały swoją rolę. Kamieniarstwo jest dla nas czymś więcej niż tylko zawodem czy rzemiosłem. Swoje obowiązki wykonujemy z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. W ten sposób powstają kamienne parapety, blaty kuchenne granitowe, tablice pamiątkowe i wiele innych wspaniałych elementów wystroju, elewacji czy pomników.

Oferta:

  • blaty kuchenne i łazienkowe
  • parapety, okładziny, płytki kamienne
  • kominki
  • tworzenie tablic pamiątkowych
  • tworzenie tablic informacyjnych w kamieniu dla firm i instytucji
  • liternictwo kute,piaskowane, złocone i grawerka w kamieniu
  • urny, nagrobki, grobowce
  • liternictwo nagrobkowe

Granitowe blaty kuchenne

Kiedy zależy komuś na wykończeniu mieszkania w wyjątkowo trwały sposób, blaty kuchenne granitowe są niezawodnym rozwiązaniem. Obecnie na rynku budowlanym nie istnieje bowiem żaden solidniejszy materiał. Granitowe blaty kuchenne to inwestycja na długie lata, a może nawet dekady, gdyż wykazuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania czy odbarwienia. Ten naturalny materiał przetrwa spotkanie z każdym narzędziem kuchennym. Co więcej, blaty z granitu są wyjątkowo eleganckim i uniwersalnym rozwiązaniem. Bez obaw można je zastosować również w innych pomieszczeniach. W salonie i innych pokojach idealnie sprawdzą się kamienne parapety, które nadadzą im wyszukanego charakteru. Jeśli natomiast chodzi o rozwiązania na zewnątrz pomieszczeń, mamy tę samą odpowiedź, mianowicie – granit. Z kolei w przypadku chęci skorzystania z mniej kosztownego wariantu gorąco polecamy blaty kwarcowe, które zachowują większość właściwości naturalnego tworzywa przy nieco korzystniejszej cenie.

 Zapraszamy do galerii, w której znajdą Państwo wykonane przez nas realizacje na parapety kamienne oraz inne dzieła – proszę kliknąć TUTAJ